ZAPOMNIAŁEŚ LOGINU I HASŁA?

Grille gazowe i wędzarnie - tylko 15km od centrum Warszawy

Ekspozycja i magazyn - Chyliczki k/Piaseczna, Wchodnia 18

 

Grille gazowe - sklep internetowy Polgrill.pl. Polacy uwielbiają grillować. Latem trudno wyobrazić sobie spotkanie ze znajomymi bez pysznych dań warzywnych i mięsnych przygotowywanych na świeżym powietrzu. Dotychczas najpowszechniejsze były modele na węgiel, ale coraz większym powodzeniem cieszą się grille gazowe.

Wyróżniają się tym, że posiadają palnik, zgodnie z nazwą zasilany przez butlę z gazem. W naszej ofercie posiadamy modele z jednym, ale też z kilkoma – im jest ich więcej, tym szybciej rozgrzewa się grill gazowy. Dzięki temu można zacząć już smażyć nawet po kilku minutach! Temperaturę da się kontrolować z pomocą pokręteł.

Kolejnym ciekawym elementem budowy grillów gazowych jest blacha oddzielająca ruszt od płomieni, nazywana aromatyzerem. Nie tylko zapobiega przypaleniu potraw czy wlewaniu się tłuszczu do ognia, ale też sprawia, że soki wypływające z mięsa parują, poprawiając walory smakowe dań. Często modele dobrych marek mają też wiele dodatkowych szufladek, szafek i uchwytów, które ułatwiają przechowywanie rozmaitych akcesoriów.

Nasze marki

Warto zobaczyć

 

Grill gazowy umożliwia szybkie, ale bardzo profesjonalnie i wygodnie przygotowywanie jedzenia, nawet dla większej liczby osób. Doskonale sprawdzi się nie tylko w sytuacjach prywatnych, ale też podczas przyjęć plenerowych, imprez masowych, w restauracjach itp.

Grill gazowy Broil King

W naszej ofercie umieściliśmy wysokiej jakości grille gazowe znanych marek, m.in. Broil King, Fiesta czy Napoleon. Posiadamy duży wybór modeli w różnych rozmiarach i cenach, dostosowanych do rozmaitych potrzeb. Są wykonane z wytrzymałych metali odpornych na korozję, m.in. dobrych gatunkowo aluminium oraz stali nierdzewnej.

Największą popularnością cieszą się produkty marki Broil King, w szczególności model Monarch 320 czy warianty z serii Regal oraz Baron. Są proste, wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Łatwo można utrzymać je w czystości. Gwarantują wspaniały smak potraw, które da się przygotować nawet już w kilka minut.

Oprócz profesjonalnych urządzeń posiadamy także rozmaite akcesoria do grillowania oraz części wymienne (np. drzwiczki szafek).

Gazowe grille ogrodowe

Gazowe grille ogrodowe są co prawda droższe od tych węglowych, ale są o wiele wygodniejsze i tańsze w utrzymaniu. Kupowanie za każdym razem węgla, podpałki oraz innych akcesoriów (np. aluminiowych tacek) w perspektywie generuje większe wydatki. Dla porównania, grill gazowy Broil z jedną butlą wystarczy na cały sezon.

Ogromną zaletą takich urządzeń jest też łatwość ich obsługi. Węgiel może brudzić ubranie, dym gryzie w oczy i drażni sąsiadów, a ogień może przypalić mięso lub nieoczekiwanie zgasnąć. Co jakiś czas trzeba też dosypać podkładu lub rozmieścić żar, inaczej potrawy mogą nierównomiernie się piec. Przy tym można łatwo się poparzyć, ubrudzić czy nawet upuścić pieczone jedzenie. Grill Broil lub innej marki dostępnej w Polgrill.pl nie będzie sprawiał żadnych kłopotów i dodatkowo uprzyjemni posiłek na świeżym powietrzu!

Zapoznaj się z naszą ofertą! Zachęcamy do kontaktu, jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz profesjonalnej porady. Pomożemy Ci wybrać idealny grill dla Ciebie!

Dlaczego warto wybrać grilla gazowego?

O to cztery najważniejsze zalety

10 min do 200°C

Tak szybko nagrzewają się grille gazowe. Dzięki zastosowaniu palników gazowych dużej mocy nasz grill nagrzeje się nawet w zimie!

Dwustronne ruszta

Z jednej strony są rowki gromadzące soki z grillowanej potrawy aby je odparować nadając wyraźniejszy smak i aromat, zaś z drugiej strony są ostre końce umożliwiające wysmażenie charakterystyczną kratkę np. na steku. Są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Grille gazowe - PolGrill

Schowana butla gazowa

Grille gazowe posiadają specjalne miejsce na butlę gazową. Zdecydowana większość posiada nawet szafkę dzięki, której można schować nawet 11-sto kilogramową.

Dodatkowe szafki i szuflady

Jak widzisz na zdjęciu obok grille gazowe mają szczególnie dużo miejsca na schowanie np. talerzy, fartucha, czy akcesorii do grillowania. Zaś na zewnętrznych krawędziach można powiesić te przybory kuchenne, które są aktualnie używane. Dzięki temu nie brudzi się ani grill ani Ty.

GÓRA