ZAPOMNIAŁEŚ LOGINU I HASŁA?

Grill węglowy Broil King

Osoby, które wolą grillować tradycyjnie, znajdą w naszej ofercie szeroki wybór nowoczesnych modeli. Każdy grill węglowy Broil King jest wykonany w taki sposób, by jak najbardziej uprzyjemniał proces przygotowywania jedzenia. Posiada wytrzymały, nierdzewny ruszt z wygodnymi uchwytami oraz masę innych udogodnień. Świetnie sprawdzają się modele konwekcyjne, gwarantujące utrzymanie stałej temperatury oraz lepsze walory smakowe.

Grill gazowy Broil King

Zdecydowanym hitem od tego wiodącego producenta jest jednak grill gazowy. Model tego typu zamiast paleniska posiada palnik (lub palniki!) zasilany butlą z gazem. Dzięki temu można grillować bezpieczniej, szybciej i smaczniej. Za pomocą pokręteł da się w każdej chwili dostosować temperaturę. Jedzenie piecze się równomiernie, a ryzyko przypalenia jest zminimalizowane. Dodatkowa blaszka osłaniająca palniki chroni produkty spożywcze przed bezpośrednim działaniem ognia. Oprócz tego sprawia, że spływający tłuszcz i soki parują, poprawiając walory zapachowe i smakowe przygotowywanych dań. Grill gazowy Broil doskonale sprawdzi się w przydomowym ogrodzie, ale też na bardziej oficjalnych imprezach czy przyjęciach plenerowych. Dodatkowe szufladki, szafki i haczyki ułatwiają używanie rozmaitych akcesoriów oraz nakładanie potraw na talerze.

Proponujemy szeroki wybór sprzętu w różnych rozmiarach i cenach. Szczególną popularnością cieszy się model Monarch 320, a także różne warianty z serii Baron czy Regal. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z propozycjami dostępnymi w Polgrill.pl! Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś uzyskać nieco więcej informacji odnośnie naszych produktów, skontaktuj się z nami! Postaramy się tak Ci pomóc, byś znalazł idealny grill Broil dla siebie!

GÓRA