ZAPOMNIAŁEŚ LOGINU I HASŁA?

GRILLOWANIE NA
NAJWYŻSZYM POZIOMIE

PONAD 50 GRILLI CERAMICZNYCH DO WYBORU TYLKO NA POLGRILL.PL

Największy wybór to nie wszystko! Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla Siebie!

Grille ceramiczne są wyjątkowym rodzajem sprzętu przeznaczonego do przyrządzania potraw. Ludzie już od czasów prehistorycznych przygotowywali posiłki w glinianych naczyniach, ponieważ odkryli, że umożliwiają one równomierny rozkład temperatury oraz zachowanie walorów smakowych jedzenia.

Właściwości te wykorzystywane są nadal, udoskonalone jedynie przez zastosowanie najnowocześniejszej techniki oraz nowatorskich materiałów. W ofercie Polgrill.pl znaleźć można świetnej jakości grille ceramiczne takich renomowanych marek jak m.in. Broil King, Berghoff czy Big Green Egg.

Dlaczego warto wybrać grilla kamado?

O to sześć najważniejszych zalet

Najwyższej jakości ceramika

Doskonała kumulacja ciepła

Bezpieczny

Zewnętrzna izolacja powoduje, że skorupa nie nagrzewa się.

Wielofunkcyjny

Piecze, grilluje, a także wędzi potrawy.

Grille ceramiczne - PolGrill

Bardzo ekonomiczny i wydajny

Zużywa naprawdę niewielkie ilości węgla.

Profesjonalista w grillowaniu

Potrawy zawsze soczyste bez strat objętości i wagi.

Wielosezonowy

Gotowy do pracy w każdej porze roku.

Grill Broil King Kamado

W naszej ofercie posiadamy wiele profesjonalnych modeli, które świetnie sprawdzają się nie tylko w celach prywatnych, ale też gastronomicznych. Jednym z popularniejszych jest grill Broil King Kamado, dostępny w kilku wersjach. Każdy wariant zawiera wysokiej jakości ruszt żeliwny oraz chromowany. Ściany są podwójnie izolowane, a całość zamykana jest pokrywą z zatrzaskiem bezpieczeństwa, z blokadą mechanizmu.

Grill typu Kamado wykorzystuje cyrkulację powietrza rozgrzanego żarem z węgla. Powstały popiół można wygodnie wyrzucać z pomocą bocznej szufladki. Dolny otwór wentylacyjny zapewnia dostęp tlenu do zamkniętej konstrukcji. Na górnej pokrywie z kolei umieszczony jest termometr, umożliwiający kontrolę temperatury w środku. Dzięki takiemu działaniu w jednym urządzeniu można grillować, ale też piec i wędzić potrawy. Zamknięcie pozwala na wykorzystywanie sprzętu niezależnie od pogody i pory roku. Kamado są więc wygodniejsze niż tradycyjny grill elektryczny czy węglowy. Zdaniem specjalistów gwarantują też lepszy smak potraw.

Grill Broil ceramiczny

Każdy grill Broil ceramiczny umożliwia grillowanie konwekcyjne, które sprawia, że jedzenie jest soczyste, aromatyczne i niezwykle smaczne. Produkty wyselekcjonowane do naszej oferty są wygodne w użytkowaniu oraz konserwacji. Nie sprawiają kłopotów w myciu, dlatego łatwo jest utrzymać je w czystości. Wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem są w pełni bezpieczne. Wymagają mniejszego zastosowania węgla, ponieważ lepiej utrzymują ciepło powstałe przy jego spalaniu. Emitują znacznie mniej dymu i drażniącego zapachu.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami grilli ceramicznych dostępnymi w naszej ofercie! Serdecznie polecamy też popularny grill gazowy Broil King Monarch 320 oraz inne modele z serii Imperial, Baron czy Regal. Jeśli masz jakieś pytania albo potrzebujesz profesjonalnej porady – skontaktuj się z nami!

GÓRA